Novinky

ZDRAVÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ!

ZDRAVÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ!

Když zaměstnanci z obchodního centra v Letňanech chtěli po muži vysvětlení, začal se chovat agresivně. „Nic vysvětlovat nechtěl a při útěku z obchodu navíc udeřil zaměstnance, který ho chtěl zadržet, pravým hákem do obličeje. Poté z obchodního centra utekl,“ dodal Rybanský. Pokud se vám něco podobného stane v práci, nikdy se takového člověka nepokoušejte zadržet, přivolejte ostrahu a policii.

VÁNOCE JSOU TADY?

VÁNOCE JSOU TADY?

POZOR, POZOR, ZASE NÁM CHTĚJÍ ZRUŠIT ZÁKON O PRODEJNÍ DOBĚ, TENTOKRÁT Z DŮVODU AKTUÁLNOSTI - VÁNOCE JSOU TADY? 9.7.2024 na schůzi Poslanecké sněmovny (PS) chtěl pan Staněk (ODS) přednostně zařadit zrušení zákona o prodejní době, zatím neúspěšně. Pro občany této země jsou jistě důležitější zákony, kterými by se měla PS zabývat, ale poslanci ODS už se zřejmě těší na Vánoce, aby si mohli v klidu a nerušeně nakupovat.

Je vám vedro?

Je vám vedro?

Dodržujte pitný režim a přečtěte si článek na toto téma na našich stránkách - http://uzo.cz/novinka/ochranny-napoj/.

OTEVŘENO

OTEVŘENO

Zítra ✅ a pozítří ✅.

5️⃣2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣<📝

5️⃣2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣<📝

Dne 2. července 2024 se uskutečnilo veřejné projednání petice „Proti propouštění bez udání důvodu“ v Petičním výboru PSP. Petiční výbor přijal usnesení, které obsahuje doporučení MPSV a Vládě ČR, aby se argumenty petentů zabývaly a zohlednily je při své legislativní činnosti.

Má levice v Česku budoucnost?

Má levice v Česku budoucnost?

Jak jsme slíbili, sdílíme odkaz na záznam velmi zajímavé debaty Rachota, která se konala v pondělí 17. června 2024.

Superpomalá pokladna

Superpomalá pokladna

SKVĚLÝ NÁPAD, KTERÝ BY SVÉ UPLATNĚNÍ JISTĚ NAŠEL I U NÁS V ČR. Zatímco obecný trend v supermarketech dnes velí proces placení co nejvíce urychlit, v jedné prodejně v japonské prefektuře Fukuoka zvolili opačný přístup. Zavedli zde totiž takzvanou superpomalou pokladnu, kde spěch a stres nemají místo. Je určena především seniorům a lidem se zdravotními postiženími.

Má levice v Česku budoucnost?

Má levice v Česku budoucnost?

UZO se zúčastnilo této zajímavé debaty (videozáznam bude k dispozici v nejbližší době), výběr panelistů 👍.

1. jednání VV UZO

1. jednání VV UZO

Dnes proběhlo 1. jednání VV UZO, na kterém jsme přivítali nové členy, kteří projednali vnitřní dokumenty UZO.