Novinky

JAK SE ŽIJE V PRIVÁTNÍ SFÉŘE

JAK SE ŽIJE V PRIVÁTNÍ SFÉŘE

Včerejší „objevné“ sdělení pana premiéra o motivaci zaměstnanců státní správy k očkování poskytnutím dvou dnů placeného volna jsme přijali se smíšenými pocity. UZO již koncem května oslovilo významné zaměstnavatele v privátní sféře v sektoru obchodu s návrhem motivace zaměstnanců k očkování formou placeného volna.

AŤ ŽIJE CHAOS – ZMATKY POKRAČUJÍ

AŤ ŽIJE CHAOS – ZMATKY POKRAČUJÍ

Dle názoru UZO se povinnost nosit respirátory v obchodech a MHD nezruší. Dá se předpokládat, že Ministerstvo zdravotnictví vydá nové mimořádné opatření, které bude ukládat povinnost nosit respirátory s dostatečným zdůvodněním.

Amazon v ČR zvedá nástupní mzdy o 13%

Amazon v ČR zvedá nástupní mzdy o 13%

V ČR sice internetový obchod nemá takovou sílu jako v USA, i zde je však zvyšování mzdy u konkurence signálem pro velké zaměstnavatele. Někteří z nich už nástupní mzdu v průběhu uplynulého půl roku zvýšili. Například Kaufland zaměstnancům přidal na začátku června 4%, minimální interní mzda tak stoupla na 25 tisíc korun. V březnu zas Penny Market plošně zvýšil mzdy o 3%, čímž se minimální základní mzda rovněž dostala na 25 tisíc korun.

Být členem UZO se teď vyplatí ve všech SPHERÁCH!

Být členem UZO se teď vyplatí ve všech SPHERÁCH!

UZO chrání vaše zájmy ve všech oblastech a nyní členové UZO získali další bonus v podobě benefitní karty SPHERE, která vás opravňuje ke slevě u více než 10 000 partnerů. Být členem UZO se teď vyplatí ve všech SPHERÁCH!

PO ROCE

PO ROCE

Po roce se konečně uskutečnilo osobní jednání s kolegy z Rakouska a jako vždy to bylo super.

UZO SOUTĚŽ

UZO SOUTĚŽ

Podělte se o své zážitky prostřednictvím fotky a získáte odměnu. Na FB UZO jsme spustili soutěž, kde se budete moci podělit o své zážitky z prázdnin – do komentářů budete vkládat fotky, ta nejúspěšnější vyhraje a její majitel získá odměnu, kterou můžete vidět na fotce (2 termo tašky). Soutěž ukončíme 29.8.2021 a následně vyhlásíme vítěze.

TAK TROCHU JINÁ POMOC PRO MORAVU

TAK TROCHU JINÁ POMOC PRO MORAVU

UZO se připojí k tak trochu jiné pomoci pro Moravu objednávkou vín od lokálních vinařů. Pojďme v těchto těžkých chvílích podpořit vinaře z nejvíce zasažených oblastí a to koupí vína od některého místního vinaře. Nejvíce zasaženými oblastmi jsou Hrušky, Lužice, Moravská Nová Ves a Mikulčice.

UZO 25.6.2021 ZAKTIVOVALO PODPŮRNÝ FOND UZO NA POMOC SVÝM ČLENŮM

UZO 25.6.2021 ZAKTIVOVALO PODPŮRNÝ FOND UZO NA POMOC SVÝM ČLENŮM

V případě, že jste naším členem a byli jste zasaženi tornádem, můžete se obracet na Vašeho příslušného manažera regionálního pracoviště, který je Vám k dispozici v souvislosti s mimořádnou situací. Velmi nás zasáhly osudy všech zasažených tornádem. Věřte, že v tom nejste sami, myslíme na Vás a přejeme Vám hodně sil a hlavně pevné zdraví. UZO JE TADY PRO VÁS.