Penny Market na Štědrý den zavře svoje prodejny

Řetězec však rozhodně nezapomíná na své zákazníky, a proto prodlouží otvírací dobu všech obchodů PENNY ve druhé polovině prosince, aby umožnil pohodlné předvánoční nakupování.

„Pro Penny Market je obzvlášť důležité zajistit svým zaměstnancům náležité pracovní podmínky. Chceme, aby si odpočinuli po hektickém předvánočním období. Zároveň je to i poděkování za jejich celoroční práci. Budeme rádi, když stráví vánoční svátky v rodinném kruhu. Penny Market je společnost, která uznává tradice a zejména hodnoty Vánoc, jedněch z nejdůležitějších svátků v roce,“ říká jednatel Penny Marketu Martin Peffek.

„Prodloužením otvírací doby před vánočními svátky chceme zákazníkům ulehčit náročné vánoční přípravy. V těchto dnech mohou v našich prodejnách očekávat rozšířenou nabídku za zvýhodněné ceny,“ doplňuje Martin Peffek.

Rozhodnutí společnosti podporují i odbory. „Tuto ojedinělou iniciativu velmi vítám. Vnímám ji jako vánoční dárek, který jistě ocení všichni zaměstnanci Penny Marketu,“ říká předsedkyně Odborového svazu pracovníků obchodu (OSPO) Renáta Burianová.

O PENNY ČR

Společnost Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností. Na český trh vstoupil Penny Market před 20 lety, tedy v roce 1997, a zaměřil se na rozvoj nových prodejen v regionech. Díky tomu dnes provozuje 370 prodejen, což je nejširší síť v ČR, a poskytuje práci více než 5 500 zaměstnanců. Pravidelně slaví úspěchy v programu Volba spotřebitelů a svým zákazníkům nabízí věrnostní program PENNY karta. V současné době probíhá vánoční kampaň, kdy mohou zákazníci sbírat plyšové medvědy různých velikostí, a poté je prostřednictvím Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci věnovat osamělým seniorům.