V soukromých pečovatelských domech SENECURA jsme založili odbory!

UZO je členem mezinárodních odborů UNICARE (součást UNI Global Union), které usilují o dobré pracovní podmínky pro zaměstnance soukromých pečovatelských domů.

Zaměstnanci pečovatelských domů pro seniory firmy SeneCura (Orpea) se organizují v rámci Unie zaměstnanců obchodu, logistiky a služeb (UZO). Chtějí zlepšovat své pracovní podmínky a poskytovat kvalitnější péči klientům.

Společnost SeneCura je součástí nadnárodní skupiny Orpea, která je největším poskytovatelem dlouhodobé péče na světě. Vlastní 14 pečovatelských domovů v Česku a plánuje další expanzi.

Pečovatelka a členka odborů Anna Kaptsilovich vyzývá další zaměstnance SeneCury: „Potýkáte se s podobnými problémy jako my? Dejte nám vědět, jak se vám pracuje, a přidejte se k nám. Čím víc nás bude, tím lepší pracovní podmínky vyjednáme!“

Renáta Burianová, prezidentka UZO, uvítala nové členy odborů: „Jsem ráda, že budeme společně pracovat na zlepšování podmínek v SeneCuře. Kvalitním pracovním prostředím a budováním vztahu se společností, založeném na vzájemné spolupráci, můžeme zvyšovat úroveň služeb pro klienty SeneCury.”

Kontakt: odbory.senecura@email.cz