Dárek za vysvědčení pro vaše děti

Prázdniny se pomalu blíží a ještě před nimi čeká vaše děti vysvědčení. Chcete-li je odměnit za celoroční práci ve škole, můžete pro ně získat zajímavý dárek, s nímž se rozhodně nebudou nudit. Akce, kterou jsme připravili ve spolupráci se společností Euromedia Group, je určena pouze členům OSPO, kteří od 1. do 15. května vyplní tento formulář: 1url.cz/Kt8uo

Čmárání pro radost
Více než 40 originálních nápadů na kreslení
Autorka: Isabelle Metzenová

Chceš umět kreslit veselé, jednoduché obrázky a barvami jim dodávat život? Ilustrátorka Isabelle ti ukáže, jak se to dělá! Krok za krokem ti jako předlohu nakreslí své nejoblíbenější malůvky. V knížce najdeš spoustu místa, kde si můžeš kresbičky vyzkoušet a nacvičit. Na tvoje pastelky čeká celá řada nevybarvených obrázků. Začni čmárat a nechej se překvapit vlastní kreativitou.

Něco navíc:

  • videonávod ke každému projektu
  • škola kreslení a profesionální tipy přímo od Isabelly
  • kreativní nápady: ilustrace na blahopřání & dekorativní dárky

 

Inspektor Vogo
Autor: Miloš Kratochvíl

Oskara Bendu štve, že dospělí mají skoro vždycky pravdu, a děti ne. A protože se chce k pravdě taky dostat, rozhodne se, že přestane být dítětem a stane se někým jiným. Konkrétně policistou. Na policii ho skutečně přijmou – jako policejního psa. S šarží inspektora, protože jiná uniforma mu nepadne. A tak se Oskar Benda alias inspektor Tý Vogo pouští do boje se zločinem. V noci spí připoutaný k posteli, aby ho někdo neukradl, a ve dne honí padouchy s růžovou vodní pistolkou. Tramvají.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na internetové stránky: www.knizata.cz, nebo na Facebook: FB/Knížata